Kalite ve Güvenin Adresi..

Mergen'de Güvenilir Ellerde
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

 

Uygun fiyatlı ve kapsamlı servislerimizle, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz.

 

Michelin Grubu'nun Avrupa'daki lastik ve araç bakım servisi olan Euromaster, 1965 yılından itibaren Avrupa'da çeşitli servis ağlarının Michelin tarafından aşamalı olarak satın alınmasıyla kuruldu. Avrupa'da 17 ülkede 2.400 servis noktasının yanında 2012 yılı Eylül ayından itibaren de Türkiye'de, 50 ilde 157 servis noktası ile hizmetinizde.

 

NE YAPIYORUZ?

EUROMASTER olarak sunduğumuz uygun fiyatlı ve kapsamlı çözümlerle, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz.

Tüm müşterilerimize lastik ve araç bakım servislerine yönelik profesyonel ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. 

SÖZÜMÜZ

Euromaster, güvenilir ellerde...

Euromaster’da, sizin ve araçlarınızın hareketliliğini sürdürmenin önemini biliriz. Söz konusu lastik ve araç bakım çözümleri olduğunda, Euromaster’ın yöntemlerine inanırız;

 

Hızla ve güvenle yola devam etmenizi sağlarız.

 

FİYAT POLİTİKAMIZ

SÜRPRİZLERE YER YOK!

Euromaster servis noktalarında ne ödeyeceğinizi önceden bilirsiniz, aracınızın ihtiyacı olmayan herhangi bir ürün veya uygulama için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Uzmanlarımız, sadece ihtiyacınız olan ürün ve servislerin bütçesini önceden size onaylatarak işlemleri tamamlar.

Bunun yanında bağlı olduğumuz otomotiv sektöründeki kurallar gereği, nihai ürün ve hizmet fiyatları franchise servis noktalarımız tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiğinden, illere, Euromaster servis noktalarının satış ve fiyat belirleme politikaları ile araç marka, model ve motor yılına göre değişiklik gösterebilir. Ürün ve servis fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak sitemizden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et