Kalite ve Güvenin Adresi..

Mergen'de Güvenilir Ellerde
Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

 

Uygun fiyatlı ve kapsamlı servislerimizle, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz.

 

Michelin Hankook  gibi premium bi çok lastik markasını bünyesinde bulunduran Mergen Auto bu lastik markalarını en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Lastik araç bakım servisi olan Euromaster ağına katılan Mergen Lastik servisinin yanında araç bakımı tamirini sizlere sunuyor.

 

NE YAPIYORUZ?

Mergen Auto olarak sunduğumuz uygun fiyatlı ve kapsamlı çözümlerle, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz.

Tüm müşterilerimize lastik ve araç bakım servislerine yönelik profesyonel ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. 

SÖZÜMÜZ

Mergen, güvenilir ellerde...

Mergen’de, sizin ve araçlarınızın hareketliliğini sürdürmenin önemini biliriz. Söz konusu lastik ve araç bakım çözümleri olduğunda, Euromaster’ın yöntemlerine inanırız;

 

Hızla ve güvenle yola devam etmenizi sağlarız.

 

FİYAT POLİTİKAMIZ

SÜRPRİZLERE YER YOK!

Mergen servis noktalarında ne ödeyeceğinizi önceden bilirsiniz, aracınızın ihtiyacı olmayan herhangi bir ürün veya uygulama için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Uzmanlarımız, sadece ihtiyacınız olan ürün ve servislerin bütçesini önceden size onaylatarak işlemleri tamamlar.

Bunun yanında bağlı olduğumuz otomotiv sektöründeki kurallar gereği, nihai ürün ve hizmet fiyatları franchise servis noktalarımız tarafından müstakil olarak ve serbestçe belirlendiğinden, illere, Euromaster servis noktalarının satış ve fiyat belirleme politikaları ile araç marka, model ve motor yılına göre değişiklik gösterebilir. Ürün ve servis fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak sitemizden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et