Kalite ve Güvenin Adresi..

Mergen'de Güvenilir Ellerde
Sepetim 0,00 TL
Klima Gazı Dolum Kampanyası

Klima Gazı Dolumu Kampanyası

1 Haziran - 14 Temmuz 2024 tarihleri arasında Mergende klima gazı dolumu binek araçlar için KDV dahil sadece 599TL!

Siz de kampanyaya katılan Mergen servis noktalarından birini ziyaret edin, serin yaz yolculukları fırsattından yararlanın.

Klima Gazı Dolumu Kampanya Detayları

  • Klima gazı dolumu kampanyası 1 Haziran - 14 Temmuz 2024 tarihleri arasında sadece R134A gazı için kampanyaya katılan Mergen servis noktalarında geçerli olup,Mergenr servis noktalarının stokları ile sınırlıdır. Belirtilen kampanyalı fiyata KDV dahil olup, polen filtresi ve polen filtresi değiştirme ücreti dahil değildir.
  • Klima Gazı Dolumu sadece KDV Dahil 799,00 TL'dir. 
  • Kampanya sadece binek araçlar için geçerli olup, hafif ticari, SUV, 4x4 araçlar ve ağır vasıtalar için geçerli değildir.
  • Kampanya sadece bireysel müşteriye yöneliktir; filo müşterileri ve bunun dışındaki tüm kurumsal müşteriler kampanya kapsamı dışındadır.

Son kullanıcıların kampanyadan yararlanması için servis noktasında kişisel veriler koruma kanunu iletişim izinlerini vermesi gereklidir. Bu izni vermek istemeyen kişiler için klima gazı dolumu fiyatı servis noktaları tarafınca belirlenecektir.

 

Klima Gazı Dolumu Ne Sıklıkta Yapılır?

Mergen, araç klima kontrolü ve bakımının yılda en az bir kez kontrolünün yapılmasını, klima gazının da en az iki yılda bir yeniden doldurulmasını tavsiye eder.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et